Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

V sobotu 7. března 2015 se konal další nácvikový seminář kickboxu v Kosagym Horní Počernice.

Hlavním tématem bylo aktivní vstupování do útoků soupeře.

Nácvikový trénink kickboxu

1. 2. 2015

V sobotu 31. ledna 2015 proběhl v Kosagymu Horní Počernice nácvikový trénink se zaměřením na lightcontact.

Náplní tréninku byl nácvik řešení vybraných zápasových situací za účasti členů Kosagym Praha, Kosagym Kadaň, Kickbox Reborn Třešť a AKJ Panthers Milevsko.

Zimní seminář Karate-dó 2015

23. 1. 2015

V sobotu 17. ledna se v Táboře uskutečnil Zimní seminář za účasti oddílů KPK Tábor, Milevsko, Sedlčany a Tsunami Karatedo České Budějovice.

Cvičilo se v pohodové atmosféře společně na jedné vlně pod vedením instruktorů Josefa Pěknice a Jiřího Fencla (oba 5. Dan JKA)

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Zimní seminář Karate-dó 2015 | Komentářů: 0

Mikulášský seminář 2014

13. 12. 2014

V sobotu 6. prosince se v Táboře uskutečnil Mikulášský seminář.

Mezi cvičence zavítala i návštěva z pekla, díky které bylo cvičení po čertech dobré.

Foto na webu KPK Sedlčany.

Vánoční Panthers Cup 2014

7. 12. 2014

001.jpgV sobotu 22. 11. 2014 se do Domu dětí a mládeže v Milevsku sjelo 20 závodníků na turnaj v kickboxu lightcontact.

Soutěž byla pro všechny věkové kategorie od minižáků až po seniory. Celkem proběhlo 30 zápasů dle pravidel Českého svazu kickboxu v pěti kategoriích.

Pro úspěšné závodníky byly připraveny krásné poháry, které motivovaly závodníky k mimořádným výkonům ve snaze po vítězství.

Kategorie minižáků: 1. Adam Polanecký (DDM Milevsko), 2. David Polanecký (DDM Milevsko), 3. Gabriela Hošková, 4. Šimon Včelička

Kategorie mladších žáků: 1. Eda Holub, 2. Pavel Holub, 3. Kryštof Toman

Kategorie starších žáků: 1. Ondřej Polanecký (DDM Milevsko), 2. Gentian Gashi, 3. Petr Roth, 4. Eda Holub

Kategorie juniorů: 1. Jakub Kodad, 2. Vojtěch Včelička, 3. Patrik Máchal

Kategorie seniorů: 1. Jaroslav Čunát (DDM Milevsko), 2. Josef Hromádka, 3. Marek Vála (DDM Milevsko), 4. Michal Barda (DDM Milevsko)

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Vánoční Panthers Cup 2014 | Komentářů: 0

Mistrovství ČR v kickboxu 2014

29. 11. 2014

V sobotu 15. 11. 2014 se v nové sportovní hale Sportcentra v pražských Letňanech konalo oficiální Mistrovství České republiky Českého svazu kickboxu v „polokontaktních“ disciplínách lightcontact a pointfighting.

Tohoto elitního závodu se za oddíl Panterů z Písku a Milevska zúčastnil v disciplíně lightcontact Jakub Kodad v kategorii kadeti  -65 kg a Ondřej Polanecký v kategorii kadeti -45 kg. Oba borce jako trenér doprovázel Michal Polanecký.

Celý průběh republikového šampionátu byl velmi profesionální jak organizačně, tak úrovní průběhu jednotlivých zápasů. Do Prahy se sjel výběr velmi připravených závodníků z celé ČR a každý zápas strhával přihlížející účastníky k hlasité podpoře bojovníků.

I přes velkou konkurenci a kvalitu zápasů se podařilo Panterům získat cenné úspěchy od obou borců. Kuba i Ondra si z Prahy vezou shodně třetí místo ve svých kategoriích a důležité zkušenosti pro další tréninkovou přípravu.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Mistrovství ČR 2014 | Komentářů: 0

13. MČR Fighting Plzeň

26. 11. 2014

3x titul mistra ČR míří do Milevska

V sobotu 8. listopadu se v Plzni konalo 13. mistrovství České republiky Fighting 2014.

Soutěžilo se v disciplínách fighting, fighting low kick a hard formy. Celého šampionátu se zúčastnilo 150 závodníků z 30 škol z celé ČR.

Z Milevska vyrazila výprava čtyř závodníků pod vedením trenéra Michala Polaneckého, který nastoupil na tatami také.

Všichni startující z AKJ Panthers z Domu dětí a mládeže Milevsko mají za sebou úspěšné starty v hard formách, tedy cvičení kata a kombinací, v našem případě z karate a allkampf-jitsu.

Početná startovní listina zastoupená mnoha styly bojových umění byla velkou výzvou a porovnáním úrovně našich borců.

Kategorii hard formy do 9 let včetně, vyhrál Adam Polanecký a na třetím místě se umístil David Polanecký. V sedmi letech šlo o jejich premiéru na velkých závodech a umístění obou na stupních vítězů je velký úspěch.

Kategorii hard formy do 12 let ovládl Ondřej Polanecký prvním místem a druhá skončila Hana Lípová.

Duo Milevšťáků si vyzkoušelo i start o kategorii výše, tedy hard formy do 15 let a opět úspěšně. Finále bylo ve stejném složení a byl prostor pro otestování složitější mistrovské kata. Toto klání zvládla psychické lépe Hanka a celou kategorii vyhrála, Ondra se umístil druhý.

V kategorii hard formy mistrovské pásy nad 34 let si vyzkoušel start i trenér Michal Polanecký, který měl mezi soupeři ostřílené instruktory z reprezentace ČR. Jeho 4. místo zakončilo úspěšné tažení AKJ Panthers Milevsko s výsledkem: 3x titul mistra ČR, 2x vicemistr ČR, 1x druhý vicemistr ČR a 1x čtvrté místo. V pořadí 30 škol se Milevsko umístilo na 2. místě!!!

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: MČR Fighting 2014 | Komentářů: 0

Mezinárodní mistrovství Bavorska 2014

19. 11. 2014

Ondřej Polanecký přivezl titul mistra Bavorska

Do sbírky medailí a pohárů doma u Polaneckých v Milevsku přibyl Ondřejův titul mistra Bavorska z mezinárodního mistrovství v allkampf-jitsu. Úspěchu dosáhl víkendu 11. 10. 2014.
v Untermeitingenu, kam se poprvé vydala 12 členná výprava závodníků z AKJ Panthers při píseckém Sokolu. Z Milevska byl Ondřej Polanecký jediný.
Mistrovství Bavorska se konalo jako otevřené, zúčastnilo se ho na 130 závodníků z Německa, Rakouska a České republiky. Soutěžilo se v klasických disciplínách.

Více informací v příspěvku.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Mistrovství Bavorska 2014 | Komentářů: 0

Kosa Cup 2014

17. 11. 2014

V sobotu 11.10.2014 se v Praze konal další ročník tradičního turnaje Kosa Cup. Tento klasický turnaj v polokontaktních disciplínách kickboxu si nenechalo ujít 115 závodníků, kteří se registrovali do 174 startů. Kromě českých závodníků se zúčastnila i početná reprezentační výprava Polska. Pořadatelé opět připravili 2 výkonnostní kategorie pro disciplíny pointfighting a lightcontact. Kromě již ostřílených borců startujících v kategoriích ELITE, měli začínající závodníci připravenu opět kategorii ZAČÁTEČNÍCI. Pro úspěšné závodníky byly tradičně připraveny krásné diplomy, veliké poháry
a hodnotné věcné ceny. Zápasy probíhaly na 4 zápasištích tatami a všechny zápasiště byly opět osazeny elektronickým skórovacím systémem.

Pod vedením Michala Polaneckého cestovali do Prahy Gentian Gashi a Jakub Kodad. Oba borci mají za sebou start ve stejné kategorii - lightcontact chlapci začátečníci -15 let +150 cm. Kuba po velmi odvážném a bojovném výkonu celou kategorii vyhrál a získal zasloužené zlato.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Kosa Cup 2014 | Komentářů: 0