Krajský přebor 2012 Js JKA

21. 6. 2012

Krajský přebor karate Js JKA 2012

16. června České Budějovice

V sobotu 16. června 2012 se konal Krajský přebor Jihočeského svazu karate JKA.  Již tradičně v Českých Budějovicích s účastí téměř 60 závodníků z šesti jihočeských klubů. Milevský oddíl byl zastoupen pěti cvičenci: Adam Flemr, Hana Lípová, Adam Samec, Filip Procházka a Ondřej Polanecký.

Závodilo se v disciplínách kata a kumite jednotlivci. Krajský přebor je jednou ze tří kvalifikačních závodů na Mistrovství ČR a 6 bodů pro vítěze je velice důležitých.

I přes malý počet startujících z Milevska se podařilo získat cenné trofeje a kvalifikační body.

V kategorii mini žákyně získala v kata 1. místo a titul Krajský přeborník Hana Lípová.

V kategorii mladší žáci získal v kata 1. místo a titul Krajský přeborník Ondřej Polanecký a dále se v kumite umístil na 3. místě.

V kategorii mladší žáci získal v kumite 1. místo a titul Krajský přeborník Adam Flemr a dále se v kata umístil na 2. místě.

Adam Samec v kategorii mladší žáci a Filip Procházka v kategorii starší žáci statečně bojovali, ale jejich výkon nestačil na postup do finále.

Děkujeme všem závodníkům a jejich rodičům, kteří v krásném počasí obětovali čas reprezentaci oddílu před rodinným výletem a přejeme hodně sil a především radosti ze cvičení karate.