Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní seminář v Milevsku 2011

23. 6. 2011

Letní seminář karatedó Milevsko

 

V sobotu 18. června se konal již tradiční letní seminář karate-do v Milevsku. Akce se zúčastnilo na 30 karatistů z Milevska, Sedlčan i Tábora, dětí, mládeže i dospělých. Od rána se trénovalo na plné obrátky a po obědě všichni taktéž mobilizovali veškeré síly.

Tréninky probíhaly pod vedením trenéra Josefa Pěknice. Všichni účastníci semináře se naučili mnoho nových věcí, co již znali si zopakovali a někteří skládali i zkoušky na vyšší technické stupně. Zkoušky složilo 22 cvičenců ze všech tří klubů. Adam Flemr a David Jelínek získali 5. kyu (fialový pás) a Adam Samec a Hana Lípová získali 6. kyu (zelený pás).

Seminář se uskutečnil za podpory města Milevska a generálního sponzora multimediální firmy SIMOPT. Tímto seminářem byl ukončen cvičební rok karate v Milevsku. Poslední akcí v tomto školním roce bude společné setkání trenérů se cvičenci a jejich rodiči v úterý 21. června v zahradě Domu kultury v Milevsku. Dále se můžeme těšit na Letní tábor karate pro děti, který se bude konat 10.-15. července a 22. Jihočeskou letní školu karatedo, Borotín 2011, která je určena starším a dospělým cvičencům a koná se 7.-12. srpna. Obě akce proběhnou ve sportovní hale v Borotíně u Tábora. 

Všem blahopřejeme k úspěšně vykonaným zkouškám na stupně technické vyspělosti Kyu, dětem přejeme pěkné prázdniny, dospělým příjemně strávené dovolené a především chuť zlepšovat se. Těšíme se na vás všechny v září!

Iveta Pěknicová
trenérka Karate-P-Klubu Shotokan Tábor

 

Náhledy fotografií ze složky Seminář 18.6.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář