Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panthers Cup 2015

13. 6. 2015

Výsledky Panthers Cup 2015 Allkampf-Jitsu

 

Skupina 1:           Holub Pavel (Písek)       1. místo AKJ       2. místo stužkovaná

9 let                    Jung Antonín (Písek)      2. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                          Řežábek Jakub (Milevsko)   3. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                          Veselý Jakub (Milevsko)      4. místo AKJ       1. místo stužkovaná

 

Skupina 2:           Holub Eduard (Písek)        1. místo AKJ       1. místo stužkovaná

10 let                  Hrádek Filip (Písek)         2. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                         Jansová Barbora (Milevsko)   3. místo AKJ       2. místo stužkovaná

                         Grafoner Martin (Milevsko)     4. místo AKJ       3. místo stužkovaná

 

Skupina 3:         Hošková Gabriela (Písek)      1. místo AKJ       2. místo stužkovaná

8 let                  Tušilová Adéla (Písek)         2. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                        Polanecký Adam (Milevsko)    3. místo AKJ       1. místo stužkovaná

                       Smetka Matěj (Písek)              4. místo AKJ       3. místo stužkovaná

 

Skupina 4:           Opava Denny (Písek)         1. místo AKJ       3. místo stužkovaná

6 let                    Lid Václav (Písek)          2. místo AKJ       2. místo stužkovaná

                           Janeček Jiří (Milevsko)     3. místo AKJ       1. místo stužkovaná

 

Skupina 5:        Polanecký Ondřej (Milevsko)    1. místo AKJ       1. místo stužkovaná

13 let                 Roth Petr (Písek)                 2. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                        Jansa David (Milevsko)          3. místo AKJ       2. místo stužkovaná

                       Šperl Matěj (Písek)                 4. místo AKJ       3. místo stužkovaná

 

 

Skupina 6:           Toman Kryštof (Písek)         1. místo AKJ       2. místo stužkovaná

8 let                    Polanecký David (Milevsko)    2. místo AKJ       1. místo stužkovaná

                          Včelička Šimon (Písek)            3. místo AKJ       3. místo stužkovaná

                         Hantáková Natálie (milevsko)   4. místo AKJ       3. místo stužkovaná

 

Náhledy fotografií ze složky AKJ Panthers Cup 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář