Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Nadějí Kata 2011

30. 5. 2011

Poslední květnovou sobotu se konal otevřený turnaj Shotokan Kata mládeže Turnaj Nadějí Kata 2011. Pořádajícím oddílem byl Karate-P-Klub Milevsko a soutěže se zúčastnili karatisté z Karate-P-Klubu Tábor, Milevsko a Sedlčany a dále i zástupci oddílů Klub Karate Neratovice a BUDO ŠKOLA KK Písek. Závodů se zúčastnilo 40 dětí ve věku od osmi do třinácti let, které bojovaly v pěti kategoriích (do 8 let, 9 let, 10-11let, 12-13 let a dívky 8-13 let). Všichni soutěžili v kata (sestavách). Eliminační boje byly hodnoceny praporkovým systémem a finále pak body.

Výsledky jsou následující:

Chlapci do 8 let: 1) Minhquan Nguyen (KK Písek) 2) Adam Samec 3) Jaroslav Hlavín (oba KPK Milevsko) 4) Libor Kuchař (KPK Tábor)

Chlapci 9 let: 1) Adam Flemr 2) Ondřej Polanecký (oba KPK Milevsko) 3) Petr Holoubek 4) Tomáš Bastl (oba KPK Tábor)

Chlapci 10 - 11 let: 1) František Procházka (KPK Tábor) 2) Petr Kolář (KPK Milevsko) 3) Tomáš Votava 4) Adam Chabr (oba KPK Tábor)

Chlapci 12 - 13 let: 1) Michal Walder (SKK Neratovice)  2) Jakub Lhoták  3) Michal Špaček  4) Václav Zeman (všichni tři KPK Tábor)

Dívky 8-13 let: 1) Kateřina Walderová (SKK Neratovice)  2) Zuzana Šilhavá  3) Marie Zemanová  4) Anna Mlezivová (všechny tři KPK Tábor) 5) Eliška Havlová (KPK Sedlčany)

Mladí cvičenci se každý rok  mohou zúčastnit dvou Národních pohárů, Mistrovství ČR, Krajského přeboru a třech turnajů podobného rázu jako byl tento. Turnaj Nadějí KATA 2011 byl pro všechny závodníky kontrolním turnajem a přípravou na blížící se Krajský přebor, který se bude konat v Českých Budějovicích 11. června.