Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní seminář karate-do Milevsko

19. 2. 2011

Zimní seminář karate-do

Milevsko  12. února 2011

 

Předvalentýnskou sobotu se v Milevsku konal seminář karate-do pod vedením trenéra Josefa Pěknice a Ivety Pěknicové. Semináře se zúčastnilo na 30 cvičenců od školního a předškolního věku až po dospělé. Neváhali přijet ani Táborští a Sedlčanští.

 

Účastníci byli rozděleni do tréninkových skupin podle stupňů technické vyspělosti (STV) Kyu a Dan. Tedy mladší a nižší technické stupně trénovali od osmi do deseti hodin a zkušenější a pokročilejší cvičenci poté od deseti do dvanácti hodin. Pak jsme si všichni mohli odskočit na lehký oběd a od jedné opět proběhly dva tréninky, nyní však po hodině a půl. Karatekové se mohli zlepšit jak ve cvičení kihon, tak kata a také v rychlosti, obratnosti, ohebnosti a jiných základních dovednostech (a to především ti nejmenší).

 

Již teď se těšíme na další seminář karate-do, který se v Milevsku bude konat a především na Turnaj Nadějí KATA 2011, který se v Milevsku bude konat 28. května 2011. Tímto zveme všechny cvičence k účasti na této soutěži a jejich rodiče a kamarády a všechny příznivce karate-do jako diváky.

 

Náhledy fotografií ze složky Seminář 12.2.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář