Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karate Silvestr 2010

17. 12. 2010

Přátelské posezení pro dospělé cvičence a oslava Silvestra 2010

10. prosince 2010
 
V pátek 10. prosince se konalo setkání dospělých cvičenců Karate-P-Klubu Tábor, Milevsko a Sedlčany. Všemu předcházely zkoušky na stupně technické vyspělosti STV Kyu, kterých se účastnilo 9 karateků. Drtivá většina měla v úmyslu získat 7.Kyu, jeden karateka skládal zkoušku na 9. Kyu a jeden dokonce na fialový pás, 4.Kyu. Účastníci této části páteční akce se tedy značně zapotili a rozcvičili, aby se později o to lépe mohli bavit. Zkoušky byly překvapivě pro všechny úspěšné, a tak se tito cvičenci opět posunuli o krůček blíže k dalšímu pásu i k hlubšímu vědění.
 
Jakmile skončili zkoušky už nic nebránilo přípravě prostředí pro večerní akci. Jemně jsme vyzdobili i okna vánočními řetězy, připravili jsme všechny stoly, židle, prostě aby vše mohlo fungovat. Občerstvení bylo znamenité, od masa přes obložené mísy, nutno pochválit i jednohubky od pana Michala Polaneckého (resp. jeho manželky), všechno to bylo výborné. Také jsme popřáli vše nejlepší k 18. narozeninám naší cvičence a kamarádce Petře Kanovové, společně s kyticí orchidejí.
 
Zábava frčela v plném proudu, poté co se všichni dostali do atmosféry se sestavila laťka a mohla začít skvělá zábava – podcházení laťky v záklonu – jak můžete znát již z dob komunismu. Komentář Radka a Otty nechyběl. A je třeba pochválit skvělé ozvučení a vše, co nám tak bylo poskytnuto. Mix hudby se jistě mohl zalíbit všem, od každého něco, od Jarka Nohavici, Elánu, Holek z naší školky až po Greenday, Michaela Jacksona a plno songů dnešní doby.
 
Oslava Silvestra se skvěle vydařila a myslím, že plno lidí by se mnou souhlasilo a nejraději by bralo tento večer 10.12. spíše jako předsilvestra a rádi by si ještě znovu užili podobnou akci!  
 
 
Iveta Pěknicová
Karate-P-Klub Tábor
 

Náhledy fotografií ze složky Silvestr 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář