Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor Karate JKA 2011

16. 6. 2011

Krajský přebor karate JKA

11. června 2011 České Budějovice

 

V sobotu 11. června 2011 se konal Krajský přebor Jihočeského svazu karate JKA. Již tradičně v Českých Budějovicích za účasti pěti jihočeských klubů. Náš klub byl zastoupen cvičenci z Tábora i Milevska. V disciplínách kata a kumite se závodilo celkem ve 14 kategoriích, stejně jako je tomu na celonárodních soutěžích typu Národní pohár či Mistrovství České republiky, protože právě Krajský přebor je nominační soutěží na Mistrovství ČR. Vítězové Krajského přeboru získávají do průběžného hodnocení 6 bodů a tento bodový zisk jim pomáhá v kvalifikaci na nejvyšší republikovou soutěž, tedy Mistrovství ČR. Za Karate-P-Klub Milevsko startovalo šest závodníků a to Ondřej Polanecký, Jindřich Hlavín, Adam Flemr, Adam Samec, Petr Kolář a Hana Lípová. KPK Tábor a Milevsko získal celkově 12 titulů Krajského přeborníka, z toho 4 putují do Milevska.

Ondřej Polanecký       1. místo kata minižáci                        1. místo kumite minižáci

Hana Lípová               1. místo kata minižákyně                   1. místo kumite minižákyně

Adam Samec              4. místo kata minižáci                        3. místo kumite minižáci

Adam Flemr               4. místo kumite mladší žáci               4. místo kata mladší žáci

Do finálových bojů se neprobojoval Jindřich Hlavín a Petr Kolář. Všichni cvičenci však účastí na závodech získávají zkušenosti a bojují nejen proti soupeřům, ale také sami se sebou. Tréma na závodech se odbourává pouze pravidelným cvičením a otrkáváním se na tatami.

Tímto gratulujeme všem karatistům, malým i větším, kteří bojovali na Krajském přeboru o cenné kovy a účast na Mistrovství republiky a všem přejeme hodně sil a především radosti ze cvičení karate.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Krajský přebor 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář