Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní seminář Karatedo v Milevsku

24. 6. 2010
Letní seminář karate-do
19. června 2010 Milevsko
 
V sobotu 19. června se konal první letní seminář karate-do v Milevsku. Po sérii podzimních, zimních i jarních seminářů karate-do došlo i na letní seminář. Tímto prvním ročníkem byla tedy zahájena tradice konání letních seminářů.
Akce se zúčastnilo na 40 karatistů z Milevska i Tábora, dětí, mladých cvičenců i dospělých. Od rána se trénovalo na plné obrátky, nikdo nikoho nešetřil a po polední pauze na oběd cvičili všichni účastníci najednou, 6tileté děti společně se staršími cvičenci s vysokými technickými stupni i dospělými. I tak však nebyl žádný problém sladit výkonnost mladších i starších karatistů.
Tréninky probíhaly pod vedením trenéra Josefa Pěknice, s pomocí hlavního trenéra v Milevsku pana Davida Kocába. Všichni účastníci semináře se naučili mnoho nových věcí, to co již znali si zopakovali a někteří skládali i zkoušky na vyšší technické stupně. Úspěšně zkoušky složili: na 8. Kyu Petr Pechlát, David Novotný (KPK Milevsko) a dále pan Pavel Hubenka (KPK Tábor), který cvičí v kurzech Karate pro život.
Tímto seminářem byl ukončen cvičební rok karate v Milevsku. Dále se můžeme těšit na Letní tábor karate pro děti, který se bude konat 11.-16. července a 21. Jihočeskou letní školu karate, Borotín 2010, která je určená starším a dospělým cvičencům a koná se 8.-13. srpna. Obě akce proběhnou ve sportovní hale v Borotíně u Tábora.  
Všem děkujeme za účast na tomto semináře, dětem přejeme pěkné prázdniny, dospělým příjemně strávené dovolené a hlavně chuť do dalšího cvičení i tréninků.
 

Náhledy fotografií ze složky Seminář 19.6.2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář