Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění Třeboň 2013

1. 8. 2013

Letní soustředění karate

13. – 20. 7. 2013 Třeboň

 

Karate – P – Klub Tábor, Milevsko, Sedlčany a Tsunami Karatedo České Budějovice mají za sebou letní soustředění karate, které letos poprvé proběhlo ve Sportcentru Doubí u Třeboně.

Z Milevska se zúčastnil Adam Flemr, Hana Lípová, Adam Samec, Filip Procházka, Ondřej, Adam, David a Michal Polaneckých.

Soustředění bylo zaměřeno na zdokonalování technik karate a zvýšení fyzické kondice. Trénink byl třikrát denně ve skupinách stejné výkonnosti. Nejmladším cvičencům bylo šest let.

Kromě karate bylo pro cvičence připraveno mnoho dalších aktivit. Počasí nám dopřálo projížďky na loďkách, veškeré hry pod širým nebem, večerní promítání filmů, pěší výlet ke Schwarzenberské hrobce a také turnaj v kata, z kterého milevští cvičenci vezou několik medailí. Závodilo se dle technického stupně bez věkového omezení.

V kategorii přípravka vyhrál Adam Polanecký, na čtvrtém místě skončil David Polanecký. V kategorii zelených pásů se umístil Adam Samec na druhém místě a Filip Procházka byl čtvrtý. V kategorii fialových pásů vyhrál Adam Flemr a na druhém místě skončil Ondřej Polanecký, Hana Lípová se umístila na pátém místě.

Předposlední den cvičení se konaly zkoušky na stupně technické vyspělosti, kterých se zúčastnilo mnoho milevských karatistů. Úspěšně mají za sebou zkoušku Adam a David Polaneckých na bílý pás (9. kyu), Adam Samec a Filip Procházka na první fialový pás (5. kyu), Ondřej Polanecký na druhý fialový pás (4. kyu) a Michal Polanecký na druhý hnědý pás (2. kyu).

Příští rok se bude letní soustředění opět konat v tomto areálu, kde jsou podmínky díky prostorné kryté hale a mnoha dalším sportovišť přímo ideální, pro tábor tohoto typu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář