Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR karate JKA 2010

7. 11. 2010

Mistrovství ČR karate JKA 2010

Sobota 6.11.2010
 
Praha hala TJ Slavia
 
Již druhým rokem se milevský kata tým zúčastnil mistrovství ČR karate JKA. Aby mohl mít náš oddíl zastoupení i v ostatních kategoriích (kata, kumite), musí závodníci nasbírat kvalifikační body na národních pohárech a krajské lize, které se udělují za umístění do desátého místa. Kata tým KPK Milevsko byl ve složení Adam Flemr, Ondřej Polanecký a David Jelínek. Svým výkonem získal tým v kategorii mladších žáků osmé místo se stejným bodovým hodnocením, jako tým na sedmém místě.
Pokud milevští cvičenci nepoleví v úsilí zlepšovat se, lze v příštích letech očekávat mnohem větší účast co do počtu i kategorií na vrcholových závodech tohoto typu a reprezentovat tak město Milevsko.
 
Celkem se 15. Mistrovství České republiky karate JKA zúčastnilo 190 závodníků z 27 registrovaných klubů. Za Karate-P-Klub Tábor a Milevsko startovalo 20 závodníků.
Mistrovství České republiky karate JKA bylo oslavou a završením 21 let sportovní činnosti Karate-P-Klubu a dosažené výsledky (2 x titul mistra ČR) jsou pro náš klub příslibem do dalších let.
Všem závodníkům, kaučům, rozhodčím i divákům z řad rodičů děkujeme za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.
 

Náhledy fotografií ze složky Mistrovství ČR karate JKA 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář