Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR karate JKA 2013

5. 11. 2013

Mistrovství České republiky

Milevsko, 2. listopadu 2013

                  

První listopadovou sobotu se konalo Mistrovství ČR v karate, které organizoval Karate-P-Klub v Milevsku. Na akci přijelo na 200 karatistů z 21 oddílů z celé republiky. KPK Tábor, Milevsko a Sedlčany na této vrcholné soutěži reprezentovalo 12 závodníků.  

Závody zahájil krátkým proslovem kromě předsedy českého svazu karate JKA a ředitele MČR a organizátora Josefa Pěknice také starosta města Milevska pan Zdeněk Herout. Tato soutěž probíhala právě pod záštitou starosty města Milevska pana Herouta a za podpory města Milevska.

KPK reprezentovali následující závodníci: Eliška Havlová ze Sedlčan, Hana Lípová, Ondřej Polanecký, Adam Samec a Adam Flemr z Milevska a Zuzana Šilhavá, Iveta Pěknicová, Petr Holoubek, Jakub Lhoták, Zdeněk Kobliha a Viktor Mačura z Tábora.

Nejlepších výsledků, a to všichni shodně v kumite ziskem bronzových medailí, dosáhli: Ondřej Polanecký v mladších žácích, Zuzana Šilhavá ve starších žákyních, Zdeněk Kobliha ve starších dorostencích a Viktor Mačura v juniorech. Kata tým mladších žákyň ve složení Havlová, Lípová a Polanecký obsadil krásné druhé místo a tým starších žáků ve složení Ondruš, Holoubek a Flemr se těsně nedostal do finále a získal tak bramborovou medaili.

Všichni, kdo se pilně připravovali celý rok na vrchol sezóny, tak uspěli a byli po zásluze odměněni. Jejich příprava se pozitivně odrazila na výsledcích. Všem blahopřejeme k výsledkům na Mistrovství České republiky. Jak řekl trenér KPK a hlavní organizátor mistrovství Josef Pěknic: „Všichni závodníci, kteří chtějí uspět na Mistrovství republiky, musí bezpodmínečně trénovat 5krát v týdnu a dát do tréninků maximum. Jinak jsem s úrovní soutěže samozřejmě spokojen a tímto bych rád poděkoval celému organizačnímu týmu složenému z dospělých cvičenců, rodičů a kolegů z Tábora, Milevska i Sedlčan.“

 

 

dsc_9428_mini.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Mistrovství ČR karate JKA 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář