Jdi na obsah Jdi na menu
 


Národní pohár karate JKA mládeže 2. kolo 2011

14. 10. 2011

2. Národní pohár karate JKA mládeže 
1. října 2011 – Milevsko


Druhý Národní pohár karate JKA mládeže se konal stejně jako loni v Milevsku a organizoval ho tedy Karate-P-Klub Tábor společně s oddílem v Milevsku a Sedlčanech. Akce byla podpořena z grantového programu pod záštitou starosty města Milevska.

Závody probíhali ve třech kategoriích – mini žáci/žákyně, mladší žáci/žákyně a starší žáci/žákyně. Soutěžní systém je založen na dvou porážkách, tj. dokud závodník dvakrát neprohraje, stále je „ ve hře“.

Za závodní tým Karate-P-Klubu Milevsko se této soutěže zúčastnili následující závodníci: Hana Lípová v kategorii mini žákyň, Jindřich Hlavín, Ondřej Polanecký a Adam Samec v mini žácích, Adam Flemr, Petr Kolář, Filip Procházka a Jakub Prokop v mladších žácích.
 

Nejlepších výsledků dosáhli tito jednotlivci:

Hana Lípová 

3. místo kumite mini žákyně

Ondřej Polanecký 

3. místo kata mini žáci
2. místo kumite mini žáci

   
   

Do finálové osmičky se v kategorii mladších žáků probojovali Adam Flemr (7. místo v kata), Petr Kolář (8. místo v kata) a v minižácích Adam Samec (5. místo kumite). Umístění v semifinále zajišťuje bodové ohodnocení do kvalifikace na Mistrovství ČR.
 

Umístění v kata týmech byla následující:

Kata tým mini žáci

3. místo (Hana Lípová, Ondřej Polanecký a Adam Samec)

Kata tým mladší žáci

5. místo (Adam Flemr, Petr Kolář, Jakub Prokop)

   

Pro všechny závodníky byla soutěž velkou zkušeností a poznali, jaká je na soutěžích konkurence a jak je třeba cvičit, aby úrovni závodů stačili a stále se zlepšovali. Účast cvičenců z Milevska byla velmi počatná a jejich výkony byly na velmi dobré úrovni, čemuž nasvědčuje i umístění na bodových místech.

Nejpočetnější skupinou na Národním poháru jsou mladší žáci, kterých startuje okolo šedesáti, o to cennější je účast v poslední osmičce. Minižáků bývá okolo třiceti a pro vybojování medailové pozice v kumite je nutné podstoupit 9 zápasů.

Děkujeme celému organizačnímu týmu, mladším i starším cvičencům a rodičům jak z Tábora a Milevska, tak ze Sedlčan.

Za rok se opět těšíme na 2. kolo Národního poháru mládeže karate JKA, který se bude konat již potřetí v Milevsku. Opakovaně je pořadatelství svěřeno místnímu oddílu pro dobré organizační schopnosti, odpovídající sportovní zázemí a také z důvodu nezanedbatelné podpory města Milevska.

 

Náhledy fotografií ze složky Národní pohár 1.10.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář