Jdi na obsah Jdi na menu
 


Národní seminář a zkoušky AKJ

21. 6. 2011

O víkendu 18.-19.62011 se v Chomutově uskutečnil národní seminář a zkoušky Allkampf-jitsu.Za oddíl AKJ Panthers DDM Milevsko se zúčastnil Michal Polanecký a Ondřej Polanecký.

Sobotní seminář byl ve znamení přípravy na zkoušky, dále probíhala výuka nových technik pro jednotlivé technické stupně a mezi poslední témata byla zařazena příprava na fighting a jeho jednotlivé fáze. Veškerá výuka byla v tělocvičně bez tatami, takže kromě nových poznatků do Milevska putuje i několik pěkných modřin :)

Nedělní skládání zkoušek proběhlo v dojo TRC na tatami, ale o to intenzivnější bylo provádění jednotlivých technik. Jednalo se o poslední zkoušky dle současného zkušebního řádu. Pro další zkoušky již jsou připraveny nové techniky, kterých je cca 3-4 pro každé kyu.

Pro cvičence z Milevska proběhla zkouška úspěšně. Michal Polanecký získal 6.kyu (zelený pás) a Ondřej Polanecký 7.kyu (oranžový pás se zeleným pruhem). Pro další cvičební rok v Domě dětí a mládeže máme mnoho nových technik a zkušeností, takže je se na co těšit.

 

Náhledy fotografií ze složky Zkoušky 19.6.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář