Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní seminář Sedlčany 2011

27. 10. 2011

Podzimní  seminář  Karate-dó

 

Předposlední říjnovou sobotu 22. 10. 2011 se konal již tradiční seminář Karate - P - Klubu Sedlčany. Seminář probíhal v DM SOU Sedlčany za účasti cvičenců ze Sedlčan, Milevska a Tábora. Všichni zúčastnění (cca 35 účastníků semináře) absolvovali šest hodin tréninku a na závěr semináře se uskutečnilo přezkoušení na žákovské stupně Kyu. Zkoušky naostro se uskuteční 15. 12. 2011. Trenéři si tímto splnili určený cíl a dovedou tak další vlnu  sedlčanských cvičenců k vyšším technickým stupňům. Věříme, že i nadále se budou naši cvičenci zlepšovat a že případní noví zájemci rozšíří naše řady.

Pravidelné cvičení karate přináší dětem a mládeži hlavně zlepšení sebekázně a dospělým velice zajímavou volnočasovou aktivitu. Velký důraz je při cvičení dospělých kladen např. na nácvik správného dýchání. Toto přináší zajímavé výsledky. Začít lze přitom v každém věku.

I nadále je tedy možné se přihlásit na pravidelných trénincích, které se konají každé úterý a čtvrtek od 18.00 do 20.00 hod. v DM SOU Sedlčany, ulice Petra Bezruče 364. Cvičíme ve dvou skupinách, a to mládež a samostatně dospělí. Informace na tel. 777 566 440 nebo na webu www.karate-sedlcany.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář