Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání škol Allkampf-jitsu 2012

23. 2. 2012

Setkání škol Allkampf-jitsu (AKJ)

V pátek 10. 2. 2012 se v Chomutově uskutečnilo setkání vedoucích škol AKJ a následně v sobotu a neděli 11. a 12. 2. 2012 proběhl trenérský seminář.
 
Za AKJ Panthers Sokol Písek se zúčastnil Ladislav Včelička a Zdeněk Hošek, za AKJ Panthers DDM Milevsko zastupoval oddíl Michal Polanecký.
 
V pátek se potvrdil plán seminářů a zkoušek na letošní rok, probrala se organizace 16. MČR Allkampf-jitsu a 11. MČR Fighting, řešil se marketing, nové přístupy k reklamě a možnosti šíření škol.
 
Velice prestižní akcí pro oddíl z Písku a Milevska se stává pověření k pořádání 16. otevřeného mistrovství ČR v Allkampf-jitsu v Písku, které je plánováno na 19. května 2012 ve sportovní hale Sokol Písek.
 
Po pátečním školení a probírání informací se v sobotu již nastoupilo v kimonech a na programu bylo probírání nových metod výuky AKJ a rozvoj trenérských schopností.
 
Trenéři Panterů mají opět mnoho nových informací k vedení výuky svých svěřenců, což jistě napomůže k dobrým výsledkům obou oddílů.
 

Náhledy fotografií ze složky Trenérský seminář 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

(Barča, 12. 4. 2013 11:27)

Dobrý den. Právě koluje mezi lidma nová forma přivýdělku, skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času!! Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a nemám slov, jak snadné to je! Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce. Je to z návodu Nadhled.Web2001.cz