Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shinji Akita 2012

1. 12. 2012

Seminář s Shinji Akitou

24. – 25. listopadu v Táboře

 

Poslední listopadový víkend se v Táboře konal seminář s japonským instruktorem žijícím v Německu Shinji Akitou. Kromě jihočechů přijeli i karatisté z Prahy a okolí, stejně jako ze všech ostatních koutů republiky i Moravy a také z Německa. Celkově bylo na 200 účastníků. Tréninky byly dynamické a únava úměrná.

Akci pořádal Jihočeský svaz JKA Karate a organizací byl pověřen Karate-P-Klub Tábor. V sobotu navečer po všech trénincích došlo i na soutěž kata týmů, které se účastnilo 25 družstev. Mezi diváky byl i japonský instruktor Shinji Akita a němečtí přátelé. Turnaj byl uspořádán za podpory města Tábora a probíhal systémem jedné porážky, kde rozhodčí jednotlivé týmy bodově hodnotili. Soutěžilo se ve třech kategoriích - do 10 let, 11-13 let a 14-15 let. Nejhojněji obsazené byly první dvě kategorie.

V kategorii od 11 do 13 let mělo zastoupení i Milevsko. Adam Flemr se prosadil v týmu s borci s Tábora a umístění na čtvrtém místě hochy dost zamrzelo. Haně Lípové a Adamu Samcovi z Milevska s jedním cvičencem z Prahy těsně unikl postup do finále mezi nejlepší čtyři.

Semináře se ještě za milevský oddíl zúčastnil Petr Kolář a Filip Procházka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář